WWW.UNI-PR.EDU
Visit www.uni-pr.eduBallina - Universiteti i Prishtinës
Universiteti i Prishtinës (UP) është universitet publik në Prishtinë, Kosovë. Eshte universiteti më i madh dhe më i vjeter në Kosovë.
Keywords: computer science, sems, filozofi, Arte, education, universiteti i prishtines, studime, de zoutman curriculum vitae, gazetari, university of prishtina
Daily visitors: 133
Daily pageviews: 534
Alexa Rank: 176351
Created: 1997-12-05
Expires: 1970-01-01
Owner: University of Prishtina
Hosting company: CloudFlare, Inc.
Registrar: EDUCASE
IPs: 104.21.68.73, 172.67.191.171
DNS: albert.ns.cloudflare.com
mira.ns.cloudflare.com
Email: See owner's emails
Uni-pr.edu thumbnail

Similar sites

csueastbay.edu

California State University, East Bay

edgehill.ac.uk

Edge Hill University | Modern University of the Year

unijos.edu.ng

Home | University of Jos

cccnj.net

Home Page | Cumberland County College

itu.edu

ITU | International Technological University