WWW.LIDHJA.NET
Visit www.lidhja.netTakvimi për territorin e Kosovës 2023
Takvimi eshte Program ne gjuhen Shqipe qe tregon Kohet e Namazit ne Territorin e Kosoves, Festat Fetare, Festat Kombetare, Kalendari i Hixhretit dhe shenimet Astronomike
Keywords: takvimi, namazi i akshamit, namazi i drekes, takvimi-ks, namazi i ikindis, takvimiks, fiter bajrami 2021, dhikri i mengjesit dhe i mbremjes, vaktija e ramazanit 2021, vaktia e ramazanit 2022 per zvicer
Daily visitors: 890
Daily pageviews: 2 670
Created: 2020-02-13
Expires: 2024-02-13
Owner: Whois Agent (Domain Protection Services, Inc.)
Hosting company: WEBSITEWELCOME.COM
Registrar: NAME.COM, INC.
IPs: 216.172.184.80
DNS: ns8451.hostgator.com
ns8452.hostgator.com

Similar sites

iftarvakti.org

2022 ISTANBUL Diyanet iftar vakti, iftar saatleri, Türkiye - ISTANBUL ili için diyanet iftar saati, ISTANBUL ilinde, sehrinde, diyanet isleri baskanligi iftar, aksam ezani kaçta okunacak, aksam ezani,...

takvimi-ks.com

Takvimi për Kosovë 2023

vakitler.com

istanbul Namaz Vakitleri 2019 - Türkiye istanbul Ezan Saatleri, istanbul ikindi, aksam, cuma namazi vakitleri | vakit.beyan.org

medyatakip.com

Medya Takip Merkezi | medya takibi, sosyal medya takibi, televizyon takibi, youtube takibi

gen.al

Web Server's Default Page