WWW.GAY.AL
Visit www.gay.alChat, njohje dhe takime me djem nga Shqipëria dhe Kosova - Gay Albania
Gay Albania është portali më i madh në Shqipëri për të njohur djem gej dhe vajza lezbile nga Tirana, Fieri, Vlora, Durrësi, Shkodra, Saranda, Gjirokastra dhe Diaspora
Keywords: Homoseksual, bdsm, Bisexual, transeksual, kozara kati, gay albania, lesbian albania, gay shqiperi, gay al, albania gay chat
Daily visitors: 534
Daily pageviews: 534
Alexa Rank: 5280051
Hosting company: CloudFlare, Inc.
IPs: 104.21.60.33, 172.67.191.31
DNS: desi.ns.cloudflare.com
joel.ns.cloudflare.com
Gay.al thumbnail

Similar sites

porn-az.com

Porn-AZ.com | Free Porn Videos A to Z | Page 1

mingledhearts.com

mingledhearts.com

xxxadult.com

Xxxadult.com

rotagaybrasil.com.br

Bem Vindo ao Rota Gay Brasil

xxxpictures.com

Xxxpictures.com