WWW.GORENJE.COM.MK
Visit www.gorenje.com.mkGorenje
За Gorenje, супериорниот квалитет и совршениот дизајн се израз на ефективноста на модерната технологија која го надградува брендот со специфичен карактер на совршеност. Управувањето на технолошките процеси преку 6-те сигма принципи, обезбедувањето квалитет во согласност со ISO 9001 стандардот и усогласеноста со најстрогите еколошки стандарди (ISO 14001 и EMAS), како и ефикасните пост-продажни услуги, се најдобриот доказ за квалитет.
Keywords: bela tehnika, сваровски, аспиратори, производи, тостери, апарати за домаќинство, Машини за перење, микробранови печки, пегли, ладење
Daily visitors: 356
Daily pageviews: 1 068
Alexa Rank: 1028668
Created: 1970-01-01
Expires: 1970-01-01
Hosting company: PERFTECH, podjetje za proizvodnjo in uvajanje novih tehnologij, d.o.o.
IPs: 195.246.15.53
DNS: ns.gorenje.si
ns2.av-studio.si
Gorenje.com.mk thumbnail

Similar sites

sezadomot.com.mk

Се За Домот

technomarket.mk

Техномаркет - ДОМА

tehnomarket.com.mk

Техномаркет - ДОМА

techno-shop.bg

Techno-Shop.bg

gree.com.mk

ГРЕЕ Македонија