WWW.ADFD.AL
Visit www.adfd.alFondi Shqiptar per Zhvillimin e Diaspores | Fondi i Zhvillimit të Diasporës
Veprimtaria e Fondit Shqiptar për Zhvillimin e Diasporës ka të bëjë me hartimin, menaxhimin, financimin, zbatimin dhe mbikëqyrjen e projekteve të lidhura me misionin e këtij institucioni. Misioni i tij është sigurimi dhe shpërndarja e mjeteve financiare, në kuadër të nxitjes se zhvillimit social-ekonomik e kulturor, bazuar në strategjitë e caktuara si prioritare për Diasporën, si edhe brenda vendit, përmes promovimit, inkurajimit dhe orientimit t...
Keywords: fondi, Diaspora, zhvillimi, pandeli majko, ministria e diaspores, agjensia e diaspores, migrimi
Daily visitors: 854
Daily pageviews: 4 273
Alexa Rank: 1367420
Hosting company: Contabo GmbH
IPs: 167.86.96.219
DNS: ns1.contabo.net
ns2.contabo.net
ns3.contabo.net

Similar sites

lajmepolitike.com

凯发k娱乐乐百家可靠送38元-凯发k娱乐苹果-凯发k娱乐苹果版下载

fresshvoice.al

ACCOUNT SUSPENDED

kosova-ime.com

官网_dafa888唯一登录网站2

diaspora.gov.al

Ministri i Shtetit për Diasporën

ngop.tv

NGOP TV - Është një website me video humoristike